سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ؛ با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد        /        نمایشگاه عکس عاشورایی قاب سرخ افتتاح شد        /        با حضور سه تن از عکاسان نام آشنای کشور؛ داوری سومین سوگواره عکس عاشورایی آغاز شد + عکس        /       

قریب به ۲۱۰۰ اثر از ۳۸۰ عکاس سراسر کشور در سومین سوگواره ملی عکس عاشورایی قاب سرخ


سومین سوگواره ملی عکس عاشورایی قاب سرخ، روزهای پایانی خود را پشت سر می گذارد.

محسن زارع مدیر سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: دبیرخانه سوگواره در اواسط آذرماه ۹۲، فراخوان سوگواره را منتشر نمود. مهلت ارسال آثار در این فراخوان ۵ دی ماه اعلام شده بود. اما با توجه به استقبال چشمگیر هنرمندان عکاس از سراسر کشور و همچنین درخواست تمدید مهلت ارسال آثار از سوی عکاسان شهرستان، استان و کشور، این مهلت تا ۱۹ دی ماه تمدید شد.

زارع افزود: پس از پایان مهلت ارسال آثار در واپسین ساعات ۱۹ دی ماه، قریب به ۲۱۰۰ اثر از ۳۸۰ عکاس سراسر کشور، به دبیرخانه سوگواره رسید.

مدیر سوگواره با بیان اینکه آثار دریافتی پس از آماده سازی، روی میز هیئت انتخاب سوگواره قرار گرفت، گفت: هیئت انتخاب در ۳ روز متوالی آثار رسیده را با دقت مورد بررسی قرار داد و در نهایت با در نظر گرفتن تمام پارامترهای فنی، ۱۳۸ اثر از ۱۰۲ شرکت کننده به نمایشگاه راه یافت.

وی افزود: در بخش اصلی ” قسمت تک عکس ۶۸ اثر و در مجوعه عکس ۱۵ اثر” و همچنین در بخش ویژه (لارستان) ” قسمت تک عکس ۳۴ اثر” به نمایشگاه راه یافت.

زارع در پایان گفت: زمان افتتاح نمایشگاه، کارگاههای آموزشی، تور عکاسی و مراسم اختتامیه، به زودی از طریق این پایگاه اعلام خواهد شد.

۶ نظر

  1. راه یافته گفت:

    خسته نباشید و دست مریزاد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان