سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ؛ با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد        /        نمایشگاه عکس عاشورایی قاب سرخ افتتاح شد        /        با حضور سه تن از عکاسان نام آشنای کشور؛ داوری سومین سوگواره عکس عاشورایی آغاز شد + عکس        /       

۱۹ تا ۲۲ اسفند ماه، لارستان میزبان عکاسان کشور است


لارستان طی روزهای آتی میزبان عکاسانی از سراسر کشور خواهد بود.

محسن زارع مدیر سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ با اعلام این خبر، گفت: در پی برگزاری سومین سوگواره ملی عکس عاشورایی قاب سرخ که امسال، سومین دوره خود را به صورت ملی برگزار می کند عکاسان انجمن های عکاسی کشور و همچنین آژانس های معتبر خبری و عکاسی در لار گرد هم می آیند تا با حضور در کارگاه ها، تورها و نشست های تخصصی، شاهد اختتامیه سومین دوره این سوگواره باشند.

زارع با اشاره به اینکه، این برنامه از نوزدهم اسفند ماه جاری با افتتاح نمایشگاه، آغاز و در روز پنجشنبه، بیست و دوم اسفند با مراسم اختتامیه این دوره از رقابت ها، پایان خواهد یافت، افزود: در روز نخست این برنامه، داوران کشوری نیز، از نخستین ساعات روز داوری خود را آغاز و تا روز بعد آراء بدست آمده را به دبیرخانه اعلام می دارند.

مدیر این سوگواره گفت: طی این  چهار روز؛ کارگاه، تور و نشست تخصصی عکاسی با حضور اساتید نام آشنای کشوری برگزار خواهد شد.

وی افزود: امیدواریم مسئولین شهرستان علی الخصوص نماینده محترم مردم شریف لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی به مدد حضور خود، در کمیسیون فرهنگی مجلس اهتمام بیشتری جهت معرفی این سوگواره در سطح ملی انجام دهد.

زارع خاطر نشان ساخت: هر قدر هم ما، از ابزار دنیای مجازی جهت این معرفی، استفاده کنیم؛ اما فریادمان به تهران نمی رسد. بنابراین می طلبد، ایشان این فرایند را تسهیل نمایند.

۱۳ نظر

  1. راضا و امیر گفت:

    با سلام و خسته نباشید .
    در اخبار قبلی گفته بودید دبیرخانه از صبح بیستم میزبان عکاسان غیر بومی راه یافته است ولی برنامه زمانبندی سوگواره از نوزدهم با مراسم افتتاح نمایشگاه شروع می شود؟

  2. امید گفت:

    با سلام
    لیست برنامه های هر روز را می شود اعلام نمائید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان