سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ؛ با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد        /        نمایشگاه عکس عاشورایی قاب سرخ افتتاح شد        /        با حضور سه تن از عکاسان نام آشنای کشور؛ داوری سومین سوگواره عکس عاشورایی آغاز شد + عکس        /       

عکاس توانای کشوری مهمان عکاسان لارستانی


کارگاه نگاه خلاق “در عکاسی به همت آموزشگاه سینمایی فردایی دیگر و همکاری دبیرخانه سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ و دانشگاه جامع علمی کاربردی لارستان، با هدف ارتقای سطح کیفی عکاسی در لارستان با حضور آرش حمیدی عکاس بنام کشور برگزار گردید.

 “نگاه خلاق در عکاسی” ویژه ی سه کارگاه ۴ ساعته ۳ تور درون شهری و یک نشست تخصصی دانشگاهی بود که با هدف ایجاد بینشی نو در نگاه و تکنیک عکاسی عاشورایی برگزار شد. دیگر هدف مورد نظر برگزار کنندگان این سلسله کارگاهها، حضور پررنگ و همراه با شناختی کامل از مجموعه عکسهای عاشورایی جهت شرکت کنندگان سوگواره عاشورایی قاب سرخ بود.

 محسن زارع مدیر فرهنگسرای مرتضوی و برگزار کننده این سوگواره در حاشیه این کارگاه به خبرنگار ما گفت: یکی از بخش های مورد توجه در فراخوان و داوری ، بخش مجموعه عکسهای عاشورایی است. ضعف غالب عکس های ارسالی از منطقه لارستان، عدم شناخت ترکیب بندی در مجموعه هاست. عمده تمرکز این کارگاها تقویت بنیه ی علمی عکاسان لارستانی جهت شرکت در بخش مجموعه ها یا همان آزاد بود.

۷ نظر

 1. عکاس گفت:

  چرا بی خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! لااقل تبلیغات درست و حسابی می کردید.

 2. ح.م گفت:

  سلام و درود بر دست اندرکاران وبرگزارکنندگان جشنواره عکس قاب سرخ حرکت شما قابل تقدیر است که با امکانات اندک حماسه بزرگ می آفرینید بنده پارسال جزو نفرات برگزیده بودم اما نتونستم به لار بیام اگه امسال قسمت شد هر طور که شده میام و از نزدیک خسته نباشید عرض میکنم.اجرکم عندالله

 3. کامیاب گفت:

  ممنون از دعوت استاد حمیدی، امیدواریم اساتید دیگری هم به لار دعوت کنید با وجود اسن اساتید عکاسی لار یواش یواش دارد رونق می گیرد.

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. در نظر داریم در آینده ای نزدیک اساتید دیگری هم برای آموزش و کارگاه به لارستان دعوت کنیم. از طریق همین سایت پیگیر اخبار باشید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان