سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ؛ با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد        /        نمایشگاه عکس عاشورایی قاب سرخ افتتاح شد        /        با حضور سه تن از عکاسان نام آشنای کشور؛ داوری سومین سوگواره عکس عاشورایی آغاز شد + عکس        /       

دبیرخانه سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ آغاز به کار کرد


دبیرخانه سومین سوگواره عکس عاشورایی “قاب سرخ” برای سومین سال متوالی، فعالیت خود را در محل فرهنگسرای مرتضوی آغاز نمود.

محسن زارع مدیر این سوگواره با اعلام این خبر گفت: سوگواره عکس عاشورایی “قاب سرخ” با طراحی و اجرای فرهنگسرا و همکاری آموزشگاه سینمایی فردایی دیگر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با دو بخش آزاد که شامل مجموعه عکس های عاشورایی عکاسان کشور و بخش اختصاصی تک عکس های ثبت شده از محرم و صفر لارستان است، برگزار می گردد.

 دبیرخانه این سوگواره با حضور عبدالرحیم مقیمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، یعقوب کامجو عضو شورای اسلامی شهر لار، محمد معتمدیان معاونت مدیر کل و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، اصحاب رسانه، هنرمندان عکاس و مداحان اهل بیت (ع) افتتاح گردید.

 مهمانان این برنامه پس از بازدید از مستندات دو دوره پیش ، پیشنهادات خود را راجع به سوگواره جاری ، به دبیرخانه ارائه نمودند. گفتنی است فراخوان این دوره به زودی بر روی خروجی خبرگزاری های شهرستان، استان، کشور و همچنین پایگاه های اینترنتی عکاسی حرفه ای قرار می گیرد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان