سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ؛ با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد        /        نمایشگاه عکس عاشورایی قاب سرخ افتتاح شد        /        با حضور سه تن از عکاسان نام آشنای کشور؛ داوری سومین سوگواره عکس عاشورایی آغاز شد + عکس        /       

به زودی منتشر می شود؛ اسامی شرکت کنندگان سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ


دبیرخانه سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ به زودی اسامی شرکت گنندگانی که آثار آنها بدون نقص و اشکال فنی و اطلاعاتی دریافت شده را بر روی پایگاه اینترنتی خود قرار خواهد داد.

محسن زارع مدیر سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ، با اعلام این خبر گفت: استقبال چشمگیر هنرمندان عکاس سراسر کشور از این سوگواره به جهت تثبیت نام و جایگاه سوگواره در اذهان آنان، سبب شده تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه امسال، چند برابر سال های گذشته باشد.

وی افزود: بدلیل بالا بودن تعداد آثار ارسالی و زمان بَر بودن دریافت اینترنتی با نظر به سرعت موجود اینترنت و همچنین بررسی خالی از نقص بودن مجموعه آثار ارسالی یک عکاس؛ اعلام اسامی شرکت کنندگان در دو نوبت صورت خواهد گرفت. نوبت اول مربوط به شرکت کنندگانی است که آثارشان تا مهلت اولیه فراخوان یعنی پنجم دی ماه دریافت شده و نوبت دوم که تا این لحظه نیز در دست بررسی است، مجموعه آثاری خواهد بود که بعد از زمان تمدید مهلت تا نوزدهم دی ماه، به دبیرخانه ارسال شده است.

محسن زارع با بیان اینکه دبیرخانه سوگواره از روز یکشنبه بیست و دوم دی ماه، به صورت یک روز درمیان بسته هایی را بر روی پایگاه مجازی خود قرار خواهد داد، گفت: هر بسته شامل معرفی ۱۰ شرکت کننده به همراه یک قطعه عکس ۴*۳ صاحب اثر و یک یا چند اثر قابل توجه عکاس به انتخاب دبیرخانه خواهد بود.

۲ نظر

 1. حسین از لار گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید به آقای زارع و دست اندرکاران عزیز

  در مورد پاراگراف آخر که عکس های مورد توجه دبیرخانه از هر عکاس که روی

  سایت قرار خواهد گرفت , به نظرم با توجه به شرکت در جشنواره های مختلف این

  کار حرفه ای نیست که قبل از اعلام برگزیدگان نمایشگاهی و منتخب , آثار روی

  سایت قرار گیرد .

  ممنون می شوم پاسخ دبیر سوگواره در این مورد را ببینم .

  با تشکر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان